Kontakt

Kolding MC Aps

Trianglen 26

6000 Kolding

Telefonnr.: 72300433 - Tryk 1

E-mail: info@koldingmc.dk

x

Har du spørgsmål til os?

Du er altid meget velkommen til at kontakte os hvis du ligger inde med spørgsmål.

Aalborg MC ApS

Hjørringvej 125

9400 Nørresundby

Telefonnr.: 72300433 - Tryk 2

E-mail: info@aalborgmc.dk

x

Har du spørgsmål til os?

Du er altid meget velkommen til at kontakte os hvis du ligger inde med spørgsmål.

Vores afdelingers åbningstider:

Salgsafdeling – Kolding

Marts t.o.m. 31. Oktober

Mandag – Fredag: 10:00-17:00

Lørdag: Lukket

Søndag: 10:00-14:00

1. November t.o.m. 29. Februar

Mandag – Fredag: 10:00-17:00

Lørdag – Søndag: Lukket

Salgsafdeling – Aalborg

Marts t.o.m. 31. Oktober

Mandag – Fredag: 09:00-17:00

Lørdag: Lukket

Søndag: 10:00-14:00

1. November t.o.m. 29. Februar

Mandag – Fredag: 10:00-17:00

Lørdag – Søndag: Lukket

Værksted - Kolding

Mandag - Torsdag 07.45 - 16.00

Fredag 07.45 - 15.30

Lørdag – Søndag: Lukket

Bestilling af reservedele (Værksted)

Mandag – Torsdag: 08.00-16:00

Fredag: 08.00 - 15:30

Lørdag – Søndag: Lukket

Værksted - Aalborg

Mandag - Torsdag 09.00 - 17.00

Fredag 09.00 - 17.00

Lørdag – Søndag: Lukket

Bestilling af reservedele (Værksted)

Mandag – Torsdag: 09.00-17:00

Fredag: 09.00 - 17:00

Lørdag – Søndag: Lukket

Mød vores dygtige medarbejdere

Vores søde og smilende medarbejdere er altid klar på at hjælpe dig hvad end du møder os i butikken, på værkstedet eller ringer til os.

Salgsafdeling - Kolding:

Bruno Bækkelund

Sælger

Telefon: 72300433

E-mail: Bruno@koldingmc.dk

Christine Søndergaard

Sælger Tøj/Udstyr

Telefon: 72300433

E-mail: Christine@koldingmc.dk

Peter Nielsen

Klargøring/Sælger

Telefon: 72300433

E-mail: Peter@koldingmc.dk

Nikolaj Buhl

Ejer / Sælger

Telefon: 72300433

E-mail: Nikolaj@koldingmc.dk

Salgsafdeling - Aalborg:

Michael Skou Pedersen

Sælger

Telefon: 72300433

E-mail: Michael@aalborgmc.dk

Nikolaj Buhl

Direktør/Sælger

Telefon: 72300433

E-mail: Info@aalborgmc.dk

Værksted- Kolding:

Jonas Kofoed

Værkfører/tekniker

Telefon: 72300433

E-mail: Jonas@koldingmc.dk

Martin Pallesen

Mekaniker

Jeppe Bunkenborg

Lærling

Hans Henrik Jørgensen

Chauffør/Alt mulig mand

Mathilde Thimsen

Indskriver/reservedels elev

Telefon: 72300433

E-mail: Mathilde@koldingmc.dk

Værksted - Aalborg:

Robert Nygaard

Værkfører/Tekniker

Telefon: 72300433

E-mail: Robert@aalborgmc.dk

Freja Nielsen

Lærling

Administration – Kolding og Aalborg:

Birgitte Dam

Bogholder

Telefon: 72300433

E-mail: Bogholder@koldingmc.dk